Kontakta oss

Du är varmt välkommen att kontakta oss. Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Välj det sätt som passar just dig!

Tack för ditt meddelande!

Kontaktpersoner

Stockholm

Federico Porrez

Sverigeansvarig

federico.porrez@mydreamnow.se

+46 72 240 76 62

Jennifer Ericsson 

Regionansvarig (Föräldraledig)

jennifer.ericsson@mydreamnow.se

+46 70 090 26 13

Jonas Bygdesson 

VD & Grundare
jonas.bygdeson@mydreamnow.se
+46 70 449 96 12

Karolina Brantås

Kommunikation

karolina.brantas@mydreamnow.se
+46 79 359 28 42

Lina Muchardt Smith 

Programansvarig 

lina.muchardt-smith@mydreamnow.se

+46 73 311 39 93

Rebecka Tomasson

Praktikant

rebecka.tomasson@mydreamnow.se
+46 76 016 36 82

Reza Rezvani

Partneransvarig & Regionansvarig Uppsala

reza.rezvani@mydreamnow.se
+46 79 356 69 19

Göteborg 

Julia Palmstedt

Programansvarig

julia.palmstedt@mydreamnow.se
+46 70 090 26 14

Malmö

Nadine Flatt

Programansvarig

nadine.flatt@mydreamnow.se

+46 73 941 95 39

Uppsala

Reza Rezvani

Partneransvarig & Regionansvarig Uppsala

reza.rezvani@mydreamnow.se
+46 79 356 69 19

Kenya

Sarah Njoroge

Regionansvarig

sarah.njoroge@mydreamnow.co.ke 
254 734 83 02 06