top of page

Kontakta oss

Du är varmt välkommen att kontakta oss. Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Välj det sätt som passar just dig!

Tack för ditt meddelande!

Kontaktpersoner

Stockholm

Alvaro Zagal

Programansvarig Stockholm

alvaro.zagal@mydreamnow.se
 

Jennifer Ericsson 

Admin & support (deltid)

jennifer.ericsson@mydreamnow.se

+46 70 090 26 13

Jonas Bygdeson 

VD & Grundare
jonas.bygdeson@mydreamnow.se
+46 70 449 96 12

Lina Muchardt Smith 

Programansvarig 

lina.muchardt-smith@mydreamnow.se

+46 73 311 39 93

André Djurberg

Praktikant 

andre.djurberg@mydreamnow.se

Reza Rezvani

Partneransvarig & Regionansvarig
Uppsala

reza.rezvani@mydreamnow.se
+46 79 356 69 19

Göteborg 

Ali Al-Zargani

Programansvarig

ali.al-zargani@mydreamnow.se
+ 46 70 090 26 14

Skåne

Nadine Flatt

Programansvarig

nadine.flatt@mydreamnow.se

+46 73 941 95 39

Uppsala

Reza Rezvani

Partneransvarig & Regionansvarig Uppsala

reza.rezvani@mydreamnow.se
+46 79 356 69 19

Kenya

Sarah Njoroge

Regionansvarig

sarah.njoroge@mydreamnow.co.ke 
254 734 83 02 06 

bottom of page